Zabezpieczenie antykorozyjne samochodu Piaseczno

Dobrze wykonane zabezpieczenie antykorozyjne jest tanie w porównaniu z naprawami blacharsko lakierniczymi, jaki poniesiemy w momencie kiedy nasze auto będzie zjadać rdza. Zabezpieczenia antykorozyjne przedłuży trwałość karoserii samochodu o kilka lat.

W latach 70 80 czy 90 prawie każdy auto serwis świadczył usługi w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych od momentu kiedy zaczęliśmy jeździć autami wyprodukowanymi po 2000 roku popularność tego typu usług szybko spadła do dziś nik nie umie tego wytłumaczyć dlatego, że auta nadal rdzewieją.

Korozja dotyka wszystkich samochodów nie tylko najtańszych modeli korozja dotyka każdego auta które ma kilka lat nawet Audi, BMW, Mercedesy, Toyota, Mazda czy Honda. Jak wykonujemy profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne

Przed zabezpieczeniem auto dokładnie myjemy ale to nie jest standardowe mycie jak w myjni. Demontujemy wszelkie osłony, nadkola i inne elementy, pod którymi mógł zgromadzić się bród lub woda. W całym tym zabiegu Chodzi o to, żeby preparat zabezpieczający trafił na czystą powierzchnię karoserii oraz by nie nałożyć preparatu na pozostałości soli z poprzedniej zimy która ma olbrzymi wpływ na proces korozji blachy.
Suszenie karoserii i demontaż osłon. Kiedy umyjemy samochód trzeba go dokładnie wysuszyć równocześnie demontujemy boczki drzwi, elementy tapicerskie w bagażniku. Zabezpieczenie profili zamkniętych. Jeśli jesteśmy pewni że samochód jest całkowicie wysuszony, zaczynamy zabezpieczać profile zamknięte. Zabezpieczenie płyty podwozia
Zanim przejdziemy do nakładania preparatu usuwamy wszystkie oznaki rdzy: chemicznie i mechanicznie. W naszym auto serwisie preparat zabezpieczająca jest nakładany pod dużym ciśnieniem około 300 barów, dzięki czemu doskonale wypełnia wszelkie szczeliny. Czysta karoseria zabezpieczana jest podkładem antykorozyjnym a następnie nakładamy warstwę bitumicznego. Trwałość zabezpieczenia to około 4-6 lata.